برترین پکیج پاورپوینت درباره آشنایی با زندگی کانگورو 23 اسلاید

تحقیق درباره کانگورو برای کلاس دوم;اسلاید برای کانگورو;پاورپوینت جانور شناسی کانگورو;پاورپوینت آشنایی بچه ها با کانگورو;ارتباط کانگورها با حیوانات دیگر چگونه هست;تحقیق ابتدایی در مورد کانگورو;تحقیق در مورد ارتباط کانگورو با حیوانات دیگر;تحقیق در مورد کانگورو برای کلاس دوم;تحقیق درباره ارتباط کانگورها با حیوانات دیگر

تحقیق درباره کانگورو برای کلاس دوم اسلاید برای کانگورو پاورپوینت جانور شناسی کانگورو پاورپوینت آشنایی بچه ها با کانگورو ارتباط کانگورها با حیوانات دیگر چگونه هست تحقیق ابتدایی در مورد کانگورو تحقیق در مورد ارتباط کانگورو با حیوانات دیگر تحقیق در مورد کانگورو برای کلاس دوم تحقیق درباره ارتباط کانگورها با حیوانات دیگر

توضیحات :

پاورپوینت درباره آشنایی با زندگی کانگورو 23 اسلاید در قالب پاورپوینت قابل ویرایش.

بخشی از اسلاید :

کانگورو حیوانی گیاه خوار است و چون در جلوی شکمش دارای کیسه هست ، به حیوانات گیاه خوار کیسه دار دسته بندی شده اند . و یک ویژگی دیگر پاهای دراز کانگورو هست که جز حیوانات دراز پا شناخته می شود.

به کمک پاهایش پرش‌های بلندی انجام دهد. طول این پرشها به سه متر هم می‌رسد. دم کانگوروها بلند و عضلانی( قوی) است.

دوران بارداری کانگورو 21 الی 38 روز است و در هر بار می تواند 4 تا بچه بدنیا بیاورد.

محل سکونت:

اکثریت کانگورو ها در مناطق مختلف قاره استرالیا زندگی می کنند.

کانگورو های خاکستری به جنگل های استرالیا و تاسمانی علاقه دارند. از طرف دیگر، کانگورو های آنتیلوپین در شمالی ترین نقطه ی استرالیا یافت می شوند.

ارتباط کانگورها با حیوانات دیگر:

آنها مثل گوزن ها گیاه خوار هستند و می چرند ، همچون شتر به آب کمتری نیاز دارند ، مانند خرگوش لی لی می کنند و می پرند و مانند اسب می دوند ، همه اینها پستاندار هستند .

و……

** همراه با دو فایل پاورپوینت دیگر درباره کانگورو که بعد از خرید میتوانید دانلود کنید

فرمت فایل: pptx

تعداد صفحات: 23


مطالب تصادفی