برترین پکیج پاورپوینت درباره زندگی شیرها (71 اسلاید و 19 اسلاید)

پاورپوینت برای کودکان و نوجوانان ; اسلاید آشنایی با شیر ;پاورپوینت آشنایی کودکان با حیوانات; پاورپوینت درباره زندگی شیر ; اسلاید آموزشی کودکان درباره آشنایی با حیوانات; پاورپوینت شیر جنگل ; اسلاید زیبا برای کودکان;تحقیق در مورد شیر;ارائه کلاسی شیر جنگل;اسلاید آشنایی کامل با زندگی شیر

پاورپوینت برای کودکان و نوجوانان اسلاید آشنایی با شیر پاورپوینت آشنایی کودکان با حیوانات پاورپوینت درباره زندگی شیر اسلاید آموزشی کودکان درباره آشنایی با حیوانات پاورپوینت شیر جنگل اسلاید زیبا برای کودکان

توضیحات :

پاورپوینت درباره زندگی شیرها (71 اسلاید و 19 اسلاید)

دارای دو پاورپوینت یک پاورپوینت 19 اسلاید و یک پاور پوینت 71 اسلاید.

بخشی از اسلایدها پاورپوینت اول :

شیر یکی از بزرگ ترین، قوی ترین و درنده خوترین گربه های جهان است، این شکارچی مشهور بعد از ببر سیبری به عنوان بزرگ ترین گربه دنیا شناخته شده و در حال حاضر بزرگ ترین گربه در قاره پهناور آفریقا محسوب می شود.

•مشخصات ظاهری شیر

شیر گربه بزرگی است که بدنش با پوشش کوتاهی از خز طلایی یا زرد مایل به قهوه ای پوشیده شده و یک دم بلند با منگوله ای در انتهای آن دارد.

شیر فک قوی و 30 دندان تیز دارد که برای دریدن گوشت طراحی شده اند.

شیرهای نر بلندتر و سنگین تر از شیرهای ماده هستند، وزن شیر معمولا بین 120 تا 250 کیلوگرم است، مطالعه ای نشان داده شیرهای نر آفریقایی به طور متوسط 187.5 کیلوگرم و شیرهای ماده به طور متوسط 124.2 کیلوگرم وزن دارند و وزن بزرگ ترین شیر حیات وحش که تاکنون به ثبت رسیده 313 کیلوگرم بوده است.

قد شیرهای نر معمولا به 1.2 متر و ماده ها به 0.9 متر می رسد.

شیرهای نر یال دارند که اطراف صورت، سر و گردن آن ها را پوشانده و باعث شده ظاهر شیر نر و ماده تفاوت زیادی با هم داشته باشد، در واقع شیر تنها گربه سانی است که نوع نر و ماده آن ظاهری کاملا متفاوت دارند.

یال شیر های نر به رنگ های مختلف از بلوند گرفته تا قرمز، قهوه ای و سیاه می باشد.

این شکارچی قدرتمند پنجه های بزرگ با کف نرم دارد و چنگال های تیزش در انتهای انگشت هایش قابل جمع شدن به داخل هستند که به شیر در دویدن، بالا رفتن و شکار کردن کمک کرده و ساختار دفاعی خوبی برایش فراهم می کند.

و…

بخشی از اسلایدها پاورپوینت دوم :

من بچه شیر هستم. هر وقت بزرگ بشم به من سلطان جنگل می‌گویند.

ما شیرها در بیشه ها و جاهای گرم و خشک زندگی می کنیم.

و…

فرمت فایل: pptx

تعداد صفحات: 90


مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *