برترین پکیج پاورپوینت درباره عنکبوت 46 اسلاید

پاورپوینت درباره عنکبوت; اسلاید درباره رتیل ها ; پاورپوینت نمونه لانه سازی عنکبوت ; پاورپوینت عنکبوت های ایران ;اسلاید آشنایی کودکان با حیوانات; اسلاید رتیل ;فایل ورد و تحقیق درباره عنکبوتها;مقاله عنکبوت ها; پاورپوینت گزیدگی عنکبوت ; پاورپوینت انواع عنکبوت

پاورپوینت درباره عنکبوت اسلاید درباره رتیل ها پاورپوینت نمونه لانه سازی عنکبوت پاورپوینت عنکبوت های ایران اسلاید آشنایی کودکان با حیوانات اسلاید رتیل پاورپوینت گزیدگی عنکبوت پاورپوینت انواع عنکبوت

توضیحات :

پاورپوینت درباره عنکبوت 46 اسلاید

تعداد اسلاید 46

بخشی از اسلایدها:

زندگی عنکبوت

عنکبوت ها به عنوان یکی از حشرات بزرگ و ترسناک در دنیا شناخته می شوند و همیشه سایه ای از ترس و افکار ناشناخته در مورد این حشره وجود داشته است.

•عنکبوت ها از راسته عنکبوتیان و زیر شاخه بندپایان به حساب می آیند. رتیل ها نیز در حقیقت همان عنکبوت های بزرگ هستند. اندازه عنکبوت ها عموما بین ۲ میلیمتر تا ۲۵ میلیمتر است و رتیل ها اندازه ای بسیار بزرگ تر و البته ظاهری ترسناک تر و پشمالوتر دارند. در رده عنکبوت ها و رتیل ها می توان عنکبوت های معمولی یا عنکبوت تارتنیک Araneae، عنکبوت های شلاقی Amblypygi، عنکبوت های خرمن Opilion e، عنکبوت های شتری Solifuge و عنکبوت های زیر شلاقی Palpigradi شناسایی نمود. از این میان، عنکبوت ها و رتیل های ایران بیشتر از نوع معمولی یا رتیل های شتری هستند. بر اساس تحقیقات سال ۲۰۱۵ حدود ۴۵۷۰۰ گونه عنکبوت و ۱۱۳ خانواده شناسایی شده است. هر چند از سال ۱۹۰۰ عنکبوت ها را در ۲۰ دسته مختلف قرار داده اند.

عنکبوت ها و محیط زیست

سم عنکبوتها بر اساس تحقیقات دانشمندان به عنوان یک ماده حشره کش دوستدار محیط زیست شناخته شده است.

سم این جانور چه به صورت طبیعی و یا مصنوعی تهیه شود می تواند به عنوان یک آفت کش بسیار قوی در مزارع به کار رود.

این سم به موجوداتی که در نزدیکی محل سم پاشی قرار دارند آسیب نمی زند و همچنین آفت مورد نظر نمی تواند در برابر این سم مقاوم شود.

رشته های عنکبوت

تارهایی که عنکبوتهای درست می کنند از جمله عجایب دنیای طبیعت هستند.

نمونه ای از تار عنکبوت

این تارها به نوعی از پولاد سخت تر هستند و امروزه از آنها و ترکیبات شبیه به آن در ساخت جلیقه های ضد گلوله استفاده می شود.

عنکبوتها موجوداتی ترسو

10 گونه از سمی ترین و خطرناک ترین عنکبوت های جهان+تصاویر
آشنایی مختصر با عنکبوت ها و رتیل های ایران و مقابله با گزیدگی آن ها
و…

فرمت فایل: pptx

تعداد صفحات: 46


مطالب تصادفی