برترین پکیج پاورپوینت گروه بندی گیاهان زراعی

پاورپوینت گروه بندی گیاهان زراعی;مقاله گروه بندی گیاهان زراعی;بررسی گروه بندی گیاهان زراعی;تحقیق گروه بندی گیاهان زراعی;انواع طبقه‌بندی گیاهان زراعی ;طبقه بندی علمی گیاهان;گروه بندی بر اساس وسعت و دامنه كشت;طبقه بندی گیاهان زراعی بر اساس هدف تولید

دانلود پاورپوینت با موضوع گروه بندی گیاهان زراعی، در قالب ppt و در 15 اسلاید، قابل ویرایش، شامل انواع طبقه‌بندی گیاهان زراعی، طبقه بندی علمی گیاهان، گروه بندی بر اساس وسعت و دامنه كشت، طبقه بندی گیاهان زراعی بر اساس هدف تولید، طبقه بندی گیاهان زراعی بر اساس راهكارهای مدیریتی، تقسیم بندی بر اساس عملیات زراعی مشترك

دانلود پاورپوینت با موضوع گروه بندی گیاهان زراعی، در قالب ppt و در 15 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

انواع طبقه‌بندی گیاهان زراعی

طبقه بندی علمی گیاهان

گروه بندی بر اساس وسعت و دامنه كشت

طبقه بندی گیاهان زراعی بر اساس هدف تولید

طبقه بندی گیاهان زراعی بر اساس راهكارهای مدیریتی

تقسیم بندی بر اساس عملیات زراعی مشترك

گروه بندی بر اساس عكس العمل به طول روز

گروه بندی بر اساس فصل رشد

گروه‌بندی بر اساس دمای مطلوب رشد

قسمتی از متن:

طبقه بندی علمی گیاهان:

كارلوس لینه ( 1853) با ابداع روش های نامگذاری دواسمی ، طبقه بندی علمی گیاهان را پایه ریزی نموده است. در این روش گیاهان بر اساس خصوصیات ریخت شناسی، تكامل و ژنتیكی در هفت طبقه قرار می گیرند. ترتیب طبقات عبارتند از :

سلسله ( kingdom)

بخش (Division)

طبقه- رده Class))

راسته ( order )

خانواده – تیره (Family)

جنس (Genus )

گونه (Species).

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع” گروه بندی گیاهان زراعی”می باشد که در حجم 15 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی( سمینار- کنفرانس) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه علائم و اصول نگارشی رعایت شده و قالب آن را نیز می توان به دلخواه تغییر داد.

فرمت فایل: ppt

تعداد صفحات: 15


مطالب تصادفی